Свадебный салон "ЛАДА" – культура

16.01.2010

Види вампірів

Filed under: uncategorized — Теґи: — admin @ 05:13

Именна вампірів збережені в їхніх латинських назвах, щоб не була допущенна помилка при перекладі в написанні імені.
1. Adze
Дух вампіра, який живе в племенах південного Того, що живуть у південно-східній частині Гани й, в Африці. Adze літає у формі ” вогню, що летить, “, але, якщо його піймають, змінюється в людський вигляд. Він п’є кров, сік пальми й кокосову воду, а також полює дітей.
2. Algul
Арабський вампір, або ” джинпкровожер”. Ця форма вампіра – традиційно жіночий демон, який улаштовує свої оргії на мерцях младенцов і населених цвинтарях.
3. Alp
Німецький вампірпдух, пов’язаний з boogeyman і incubus. Alp розглядається як чоловік, іноді духом недавно померлого родича, що найбільше часто є демоном. Діти можуть стати Alp’ ом, коли мати використовує гриву коня, щоб звільнитися від беремености. Протягом середньовіччя Alp, як уважають, з’являвся як кіт, свиня, птах або інша тварина, включаючи lechorus – собаку-демона в Кельні, у такий спосіб він у сполучній нитці з werewolf (перевертнем). У всіх проявах Alp, як відомо, носить капелюх. Alp п’є кров людей і дітей, але віддає перевагу молоку жінок. AlplА фактично неможливо вбити.
4.Asanbosam
Вампір з Африки, відомий серед Ашанти південної Гани й людьми в областях Берега Слонячої Кістки – КітуД’ивуара й Того. Asanbosam – по повір’ях, жив у глибоких лісах, найбільше часто зустрічалися з ним мисливці. Він має в загальному людську форму, із двома виключеннями: зуби в нього із заліза, і нога має крюкообразные придатки. Кожної хто пройде близько дерева, у якім він проживає, буде вбитий.
5.Aswang
Вампір з Філіппін, по повір’ях, був гарною представницею жіновий статі днем, що й вселяють страх, що летить лиходієм уночі. Aswang може жити нормальним життям протягом дня. Уночі однак істота залітала у вдома жертв у вигляді нічного птаха. Харчування – завжди кров, а особливо воліє харчуватися дітьми. Істота виглядає роздутим після їжі й виглядає як вагітне. Якщо Aswang облизує тінь людей, це озночает, що людина скоро вмре.
6. Bajang
Малайзійський вампір, выглядищий як кіт, що й звичайно полює за дітьми. Bajang може бути поневолений і перетворений в, що служить демона й часто передається від одного покоління до наступного в межах сімейства. У той час як істота укладена у в’язницю воно харчується яйцями й обернеться проти хазяїна, якщо тбудет не досить продовольства. Власник такого демона може послати його своєму ворогові, ворог, звичайно вмирає незабаром після таємничої хвороби. Згідно із традиціями Bajang є з тіла мертвонародженої дитини, заговореного різними колдовствами.
7. Baobhan-sith
Шотландський вампір, який звичайно замасковував себе під гарну діву й спокушав своїх жертв. У чарівних знаннях Baobhan-sith звичайно представлявся одягненим у зеленому.
8. Bebarlangs
Плем’я, знайдене у Філіппінах, які мали членів які займалися формою психічного вапиризма. Пили кров щоб перейняти силу й знання жертви.
9. Bhuta
Вампір з Індії, звичайно створюваний через насильницьку смерть індивідуума. Bhuta знайдені на цвинтарях, або в темних порожніх місцях, смітниках. Напад одного із цих істот звичайно закінчувалося серйозною хворобою або смертю.
10. Brahmaparush
Вампір з Індії, який любить поїдати людей. Ця істота пила кров жертв через череп, їло мозок із черепа й нарешті оберталося нутрощами жертви навколо тіла й виконувало ритуальний танець.
11. Bruxsa
Жіночий вампір з Португалії. Bruxsa звичайно перетворюється у форму вампіра за допомогою чаклунства. Вона залишає свій будинок уночі у формі птаха, і її найбільш часті жертви – стомлені загублені мандрівники. Вона, як уважають, є як гарна діва й веде нормальне людське життя днем, добре ставиться до дітей, які взагалі стануть її регулярною формою продовольства. Її, як уважають, неможливої вбити.
12. Chordewa
Відьма. Превращаеся форму кота-вампіра. Говорять, що, якщо кіт облизує губи людей, то вони скоро вмруть.
13. Churel
Мстивий примарний вампір, знайдений в Індії, звичайно жінка, яка вмерла вагітній під час Фестивалю Дьювали. Вона, як уважають, ненавидить життя найбільшою злістю. Churel, як уважають, має підвісні груди, товсті виродливі губи, що й випадають волоссями.
14. Civatateo
Вампір-Відьми знайдений серед Ацтеків. Говорять, служить різним місячним божествам. Діти були там улюблені жертви, умираючи скоро після нападу хвороби. Ці вампіри, як уважають, були з білими особами.
15. Danag
Філіппінський вампір з’явився, як різновид, відповідальна за те, що створили Таро на островах багато років тому. Danag працював з людьми, багато років, але товариство закінчилося одного разу, коли якась жінка порізала палець, і Danag ссав її рану, насолоджуючись смаком так довго, що це висушив її тіл) повністю.
16. Dearg-due
Жахлива істота Ірландії, чиє ім’я означає ” Червоний Сисунець Крові”. Різновид вампіра, якого відносять до дат Кельтських часів, його усе ще бояться зараз. Єдиний спосіб приборкувати хижака полягає в тому, щоб скласти камені на будь-яку могилу, підозрювану в житло такої тварини. Найбільш відома розповідь про Dearg-due – історія гарної жінки, можливо похованої в Waterford, у маленькому ярді церкви близько ” дерева, Що Кланяється, ” ( швидше за все мається на увазі Осика – різновид Верби, відомого в нас як плачуче дерево. Прим. Lupus). Кілька раз у рік вона виходить із могили, використовуючи своє вміння, щоб спокусити людину й убити його.
17. Doppelsauger
Німецький вампір, знайдений у північних областях, серед Вендов (слов’янська раса). Ідея полягала в тому, що дитина одного разу віднятий від грудей стане вампіром. По переказу вампір Doppelsauger буде їсти м’ясисті частини грудей, і в так продовжить своє життя за рахунок свого живучого родича.
18. Ekimmu
Один з найбільш страшних з видів вампірів, знайдених серед Ассирийцев і Вавилонцев. Це, як уважають, отбытый дух, душа мертвої людини, нездатного знайти мир. Істота бродила по землі, що очікує, щоб напасти. Були багато шляхів, якими людина могла б стати Ekimmu, серед них були насильницька / передчасна смерть, невиконана (нерозділена?) любов і неправильний похорон.
19. Empusas
Вампирическое істота із Грецької міфології, звичайно служило богині Хекат. Вони описані як демони, які можуть час від часу ухвалювати людську форму.
20. Eretica
Російський вампір, звичайно розглянутий як єретик, який вернувся з мертвого миру. Це, взагалі як уважають, було жінка, яка продала свою душу при житті, що й потім вернувся у формі старезної баби. У сутінках група Ereticy собрилась би в ущелинах і виконувала шабаш.
21. Estrie
Єврейський дух, завжди представниця жіновий статі. Estrie, є злим духом, який прийняв форму плоті й крові, і живе серед людства, щоб задовольнити потреба в крові. Улюблений видобуток, як уважають – діти.
22. Gayal
Вампирический дух з Індії. Звичайно створений через смерть людини, хто не має нікого, щоб належним чином виконати обряди похорону на його похороні. Коли він вертається, Gayal сильно переважає його ненависть на синів і інших його родички. Погроза родича, що повертає як Gayal звичайно гарантує, що належні обряди похорону – неправильні.
23. Impundulu
Вампір службовець відьмі, найденн у східній області Африки. Вони звичайно передавалися від матері до дочки й використовувалися, щоб заподіяти страждання ворогові. Вони, як уважають, мали жадібний апетит. Вампіри також мали звичай ухвалювати форму гарної людини й стає коханцем господарки.
24. Incubus
Без сумніву одна з найбільш відомих форм вампірів, чоловіча форма Succubus. Imcubus мав звичай відвідувати жінок уночі, займатися любов’ю з ними й втілювати їхні мрії. Це загони мають усі характерні властивості вампіра, нічні відвідування жертв, иссушение життя й сили й надзвичайного сексуального бажання. Подібні вампіри знайдені серед Цигана й Слов’янських громад.
25. Jaracacas
Бразильський вампір, був у формі змії, годувався на груди жінки, висуваючи дитину й змушував замовчати дитину, засовуючи хвіст у рот дитини.
26. Jigarkhwar
Різновид вампіра знайдений в Індії. Харчується, витягаючи печінку людей, є одночасно чаклунами. Печінка тоді готувалася на вогні й з’їдалася, у цей час жертва вмирала.
27. Kasha
Японський вампір, який харчувався, вилучаючи трупи з могил або до кремації.
28. Kozlak
Далматинський вампір.Дуже мало відомий. Розповсюджений серед повір’їв Хорват.
29. Kuang-shi
Китайський вампір, викликаний демонічними силами недавно умиршего трупа. Говорять, має ужасающные можливості, оскільки мати здатність летіти.
30. Lamia
Лівійський вампір. Згідно з легендою Lamia був Корольова Лівії, і всі її діти були вбиті богинею Херой, і її помста усе ще бродить по землі, що харчується дітьми. Вона також, як уважають, спокушає людей у сексуальному плані й потім пожирає їхнім жахливим способом.
31. Langsuir
Малайзійський вампір, ухвалює форму гарної жінки. Жінка може стати такою істотою, якщо вона вмирає при пологах. Вона, як уважають, має надзвичайно довгі цвяхи, плаття в зелених кольорі й має чорні волосся, які висять до її щиколоток. Вона взагалі годується кров’ю дітей.
32. Leanhaum-shee
Ірландська чарівна господарка, не фактично вампір але, що використовує вампирические сили. Вона використовувала її неймовірну красу, щоб спокусити людей і потім використовувала своє чарівності, щоб використовувати у своїх цілях. Жертва тоді пропадала впусту, оскільки вона повільно висушувала його життя через заняття, що виснажують, любов’ю.
33. Lobishomen
Бразильський вампір, видобуток которог головним чином були жінки. Він фактично не вбиває жертви, воліючи, випивати маленькі кількості крові. Після нападу жінка починає проявляти тенденції до німфоманії.
34. Loogaroo
Західний Індійський вампір. Приходить до ” Дерево Дияволів ” кожної вночі й видаляє шкіру. Потім летить у пошуку жертв, у формі світного кулі.
35. Lugat
Форма Албанського вампіра,говорять, досить безпечний у розумних межах, тільки небагато пьйт крові в жертв, не вбиваючи їх.
36. Mara
Слов’янський вампір, також знайдений у легендах про Kashube людях Канади. Дух некрестимой мертвої дівчини, вона, як говорять, є жахливим нічним відвідувачем, хто розтрощує й гнобить свої жертви. У Слов’янській легенді, як тільки Mara п’є кров людини, вона закохується в нього й присипляє його до смерті. Вона, також як уважають, любить пити кров дітей.
37. Masan
Вампір з Індії, сказав, звичайно примара дитини, яка захоплюється побачивши вбивства й катувань. Masan, як уважають, здатний проклянуть дитину, яка йде в тіні. Це може бути так само й жінка, яка йдучи дозволяє своєму платтю тягнуться по землі по його тіні.
38. Masani
Жіночий вампір з Індії, вона, як уважають, дух місць поховання. Її полювання проводяться вночі, на початку. Будь-яка проникна ділянка похорону буде атакована.
39. Mormo
Вампір із Грецької міфології, службовець богині Хекат.
40. Moroii
Румунський вампір. Це може бути або чоловік або представниця жіновий статі, більшість характеристик Strigoii.
41. Muroni
Свого роду вампір, що живе у Валлахии (Румунія). Він, як уважають, має здатність мінятися в різноманітні тварин. У той час як в одному із цих втілень Muroni може вбивати легко, з ознаками, що вводять в оману нападу, що залишається.
42. Nachzeher
Вампір знайдений серед Кашубів у північній Європі. Цей вампір має здатність убивати родички психічними засобами. У той час як у могилі вампір почне пожирати саван і потім частини своєї плоті. Це змушує живучої родички починати пропадати.
43. Nelapsi
Словацький вампір. Nelapsi, як уважають, здатний вирізати целую село за одне відвідування. Він також має здатність убивати одним поглядом.
44. Neuntoter
Німецький вампір, кур’єр эридемий і мору, традиційно замічений тільки в часи більших епідемій.
45. Nosferatu (з латині – “не мертвий”. Мабуть найточніша назва вампіра, тому що вампір -, що відродився труп (не живий), але все-таки й не мертвий)
Румунський різновид вампіра, говорять, що він повинен бути незаконною дитиною батьків, які самі були незаконні. Скоро після похорону Nosferatu уживає довгу кар’єру руйнування. Вампір ненавидить, молодят через власний нестан і дає вихід мести на таких парах, роблячи імпотента нареченого й пошук наречену.
46. Obayifo
Вампір, знайдений серед Ашанти – людей Золотого Узбережжя в Африці. Це, як уважають, чоловік або представниця жіновий статі, яка залишає людське тіло вночі й годується. Говорять, що повинне бути любить дітей, він може також заподіювати занепад уражаю.
47. Ohyn
Вампір з Польщі, породжений із зубами .
48. Pacu Pati
Pacu Pat – потужний вампір з Індії. Істоту вважають лордом усіх шкідливих істот.
49. Pelesit
Малайзійський вампірппримара. Він вторгається в тіло людей, заподіюючи хворобу й смерть. Жертви будуть марити під час хвороби.
50. Penanggalan
Малайзійський вампір, який літає вночі тільки з головою й шиєю, тіло ж висить нижче їх. Істота – завжди представниця жіновий статі й взагалі годується на дітьми або жінками.
51. Pijavica
Словакский вампір. Створений у результаті зла, зробленого протягом життя смертної людину особливе кровозмішення, яке, як гарантують, заподіє повернення з мертвих. Він годується родичкою або десидентами.
52. Pisacha
Вампір з Індії, істота, створене недоліками гуманності. У той час як це – взагалі зле божество, улюблені ласощі – нові (свіжі) трупи, може також виліковувати хвороби якщо вмовити.
53. Polong
Вампір з Малайзии, наповнює посудина кров’ю вбитого людину й выполненяет кілька архаїчних ритуалів над пляшкою, зобов’язання створений хазяїномотворцем Polong, дозволяючи йому годувати небагато щодня з пальця. Він близький до Pelesit
54. Rakshasa
Вампір з Індії. Представниця жіновий статі ухвалює форму гарної жінки, спокушаючи людину до його смерті. У більш нових легендах Rakhassa, як уважають, живе в деревах.
55. Ramanga
Живучий вампір, знайдений на Мадагаскарі. Службовець племінних старійшин Ramanga використовував ніготь і проливав кров шляхетного члена племені.
56. Stregoni benefici
Італійський вампір, говорять, що він був на боці досконалості був смертельним ворогом усіх злих вампірів.
57. Striges
Жіночий вампір-відьма, який міг трансформуватися у ворону й потім пити кров людей. Класифікований серед живучих вампірів.
58. Strigoii
Румунський вампір. Є численні способи стати Strigoii, включаючи народження сьомим сином і самогубством. Взагалі, говорять, що він був дружнім до Циган.
59. Succubus
Жіночий вампір, лиходій, який відвідує людей під час сну, щоб мучити їхні мрії й використовувати їх у сексі. Succubus міг би залишати жертву, повністю виснажену в переслідуванні почуттєвого задоволення.
60. Talamaur
Вампір, з Австралії. Ця істота могла спілкуватися з миром парфумів. Talamaur міг випускати душу, щоб висушувати життя.
61. Tlaciques
ВампіриыВідьми, відомі серед Нахуатов – індіанців Мексики. Вони можуть перетворюватися в кулю полум’я й у цій формі вони можуть годуватися непоміченими.
62. Ubour
Болгарський вампір, з’являється, коли людина вмирає в люті або дух відмовляється залишати тіло. Труп залишається похованим протягом сорока днів і потім виникає, щоб заподіювати шкода. Він взагалі не п’є кров, поки інші джерела харчування не зникли, і оскільки вони включають регулярне продовольство, напад на людей рідко відбувається.
63. Upier
Польський вампір, який є незвичайні. Він прокидається в середині дня й вертається спати опівночі. Він, як уважають, споживає великі кількості крові. Цей вид істот із кров’ю йде багато далі чому нормальні вампіри, оскільки спить у крові.
64. Upir
Вампір в Україні, відзначений за бажання є більші кількості риби.
65. Upyr
Російський вампір, надзвичайно порочний. Він спочатку нападе на дітей і потім продолжаетохотиться на батьків. Як і Upier посипається Upyr протягом дня й снпит уночі.
66. Ustrel
Болгарський вампір, винятково на рогатій худобі. Уважається духом нехрещеної дитини, яка недавно вмерла.
67. Utukku
Вавилонський вампір, іноді розглянутий як демон. Він є духом недавно померлого людини, яка вернулася з могили по деякій невідомій причині.
68. Varacolaci
Румунський вампір, який займає місце серед найбільш потужних із усіх немертвих. Він, як уважають, має здатність робити, і місячні й сонячні затьмарення. Вони є як бліді люди із сухою шкірою.
69. Volkodlak
Різновид вампіра, знайденого в Словенії, связанн деякими способами з різним легендам про перевертнів.
70. Vourdalak
Російський вампір, розглянутий у російському фольклорі, гарна, але зла жінка.
71. Vrykolakas
Різновид вампіра, знайденого в Адріатиці. Він створений різними засобами, включаючи аморальне життя. Він подорожує в темному й стукає у двері, називаючи ім’я кого – те усередині, якщо людей відповідає, він умре незабаром після цього.
72. Vrykolatios
Різновид вампіра, знайдена на острові Санторини.
73. Zmeu
Вампір, знайдений у Молдавії. Є у формі полум’я й входить у кімнату молодої дівчини або вдови. Одного разу усередині полум’я стає людиною, і насилує її.
-
74. ASANBOSAM:
Asanbosam – африканські вампіри. Вони – нормальні вампіри за винятком того це в них були гаки замість ніг. Вони мають тенденцію кусати жертви у великий палець.
75. BAITAL:
Baital – Індійський вампір, більш природня форма – напівлюдина – напівлетуча миша, висотою приблизно в півтора метра.
76. BAOBHAN SITH:
Baobhan Sith – Шотландський упир, який з’являється як гарна молода жінка й танцює із чоловіками, яких вони знаходять, поки чоловіки не видихаються, а потім нападають на них. Їх можна вбити холодним залізом.
77. CH’IANG SHIH:
У Китаї є вампироподобные утвору названий Ch’iang Shih, вони з’являються коли кішка перестрибує труп. Вони досить злі й можуть убити отрутним подихом крім позбавлення жертви крові. Якщо Ch’iang Shih зустрічає купку рису, воно повинен порахувати всі зерна перш, ніж пройде далі. До речі в європейських міфах замість рису були макові зернятка. Їхня форма, що імітує, – сфера світла, дуже похожяя на БЛУКАЮЧИЙ ВОГНИК.
78. DEARG-DUE:
В Ірландії багато друїдів говорять про Dearg-Due, який може вбитий шляхом побудови певного символу з каменів на могилі. Dearg-Due не може міняти форму.
79. EKIMINU:
Ekiminus – Ассірійські злісні парфуми (підлоги примари – підлоги вампіри) викликані неправильним похороном. Вони природно невидимі й здатні мати людей. Вони можуть бути знищені за допомогою дерев’яної зброї або вигнанням парфумів.
80. KATHAKANO:
Вампір Kathakano дуже схожий на “оригінального”, але може бути вбитий тільки відрубуванням голови й варіння в окропі в оцті.
81. KRVOPIJAC:
Вони – Болгарські вампіри й також відомі як Obours. Вони схожі на звичайних вампірів, але мають тільки одну ніздрю й загострена мова. Їх можна демобілізуватися розміщенням троянд навколо їхніх могил. Вони можуть бути знищені чарівником, який ка джина закупорить їхню пляшку й кине це в багаття.
82. LAMIA:
Lamias був відомим у Прадавньому Римі й Греції. Вони були винятково жіночими вампірами, які часто з’являлися в наполовину людському, наполовину тварині вигляді ( найчастіше змія й завжди нижня частина тіла). Вони їли плоть їх жертв, а також питли кров. Lamias можна було вбити нормальною зброєю.
83. NOSFERATU:
Nosferatu – інше ім’я для вампіра, з латині “неживий”.
84. RAKSHASA:
Rakshasa – потужний Індійський вампір і чарівник. Вони звичайно з’являються як люди з характеристиками тварину (коготи, ікла, проріз очей, і т.п) або як тварини з людськими характеристиками (ноги, руки, рівні носи, і т.п.). Частина тварини є найчастіше тигром. Вони їдять плоть жертв додатково до питва крові. Rakshasas може знищуватися спалюванням, сонячним світлом або вигнанням парфумів.
85. STRIGOIUL:
Це – Румунський вампір. Strigoiuls – дуже схожі на вихідних вампірів, але вони люблять нападпать зграями. Вони можуть бути вбиті чеснком або шляхом видалення серця.
86. VLOKOSLAK:
Сербські вампіри також названі Mulos. Вони нормально з’являються як люди носячи тільки біле. Вони активні цілодобово, також можуть прийняти форму коней і овець. Вони їдять свої жертви, а також п’ють кров. Вони можуть бути вбиті обрізанням їх пальців ніг або наскрізним ударом цвяхом через шию.
87. UPIERCZI:
Ці вампіри мають початку в Польщі й Росії й також названі Viesczy. У них є жало під мовою замість іклів. Вони активні від полудня до півночі й можуть бути вбиті тільки огем. Коли спалене тіло лопається, з нього вилітають сотні дрібних огидних істот (личинки, пацюка, і т.п..) Якщо кожне із цих створінь утече, тоді дух Upierczi утече теж, і знайде вас щоб помститися.

Коментарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Powered by WordPress